Konya Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 2013

Yazar Tarih Mart 4, 2013

Sponsor BağlantılarTÜYAP Fuarcılık A.Ş tarafından organize edilen Uluslararası 11. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Konya Fuarı 13 Martta kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 

TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 11. Uluslararası Konya Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına birçok ülkeden 500’e yakın firma ve firma temsilcisi katılacak. Fuarın 13 Mart 2013’de ziyarete açılacağı öğrenilirken, toplamda 500’e yakın firma ve firma temsilcisi ile 300 bine yakın ziyaretçinin beklendiği belirtiliyor.

Ülkemizde gerçekleştirilen fuarlar arasında önemli bir yeri olan Konya Tarım Fuarına ilgide oldukça büyük. Birçok ülkeden ve Türkiye içinden temsilcilerin fuarda yer alması bekleniyor.

11. Uluslararası Tarım Fuarına, başta Doğu Avrupa ülkeleri olmak üzere, Hollanda, Almanya, İtalya, Çin, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye ve Mısır gibi ülkelerden birçok ziyaretçinin geleceği belirtiliyor.

Fuarda birçok önemli tarımsal alet, makine ve hayvancılık ekipmanları yer alacak.Diğer yazılara göz attınız mı?

Yorumlarınız bizim için değerli. Lütfen bir yorum yapın.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>