4. Balıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarı 2013

Yazar Tarih Şubat 28, 2013

Sponsor BağlantılarBalıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarı ziyaretçilerine kapılarını bugün açıyor. 4 gün sürecek olan fuar Kepsut’ta ziyaretçilerini bekliyor. 

28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Balıkesir Kepsut’da düzenlenecek olan fuara geçtiğimiz yıl 350 firma katılmıştı. Yine geçtiğimiz yıl 50 ilden yaklaşık 150 bin ziyaretçiyi ağırlayan fuar, bu yıl 50 ilden yaklaşık 550 firmanın katılımıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuarın Organizasyonun gerçekleştiren Atlas Uluslararası Fuarcılık fuarın amacını, tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaşması tarımla uğraşan çiftçilerin hayvancılık sektörünü ve sektörde yaşanan gelişmeleri daha yakından takip edebilmesi, olarak açıklıyor.

Fuar, tarımsal üretim içerisinde kalite ve verimi önemli ölçüde etkileyen araç ve diğer tarımsal girdilerin paylaşılacağı, bilgi ve fikir alışverişinin yoğun olacağı bir 4 gün geçirmeyi planlıyor. Fuarda yeni teknoloji ürünü traktörler, biçe döver ve toprak işleme aletleri, makine ve ekipmanlar, tohum, yem ve katkı maddeleri ile diğer tarımsal ekipmanlar sergilenecek.

Fuar 28 Şubat-03 Mart 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerine 4 gün süreyle hizmet verecek.Diğer yazılara göz attınız mı?

Yorumlarınız bizim için değerli. Lütfen bir yorum yapın.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>