Zabrus Hastalığı ile Mücadele Planı uygulamada

Yazar Tarih Nisan 1, 2013

Sponsor BağlantılarAnkara’nın Haymana İlçesinde görülmeye başlanan zabrus hastalığına karşı Gıda Tarım ve Hayvancılık Ankara İl Müdürlüğü acil önlem hazırlıklarına başladı.

Ankara’nın Haymana İlçesinde görülmeye başlanan zabrus hastalığına karşı Gıda Tarım ve Hayvancılık Ankara İl Müdürlüğü acil önlem hazırlıklarına başladı.

Haymana Ziraat Odası Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Ankara İl Müdürü Muhsin Temel, ilgili Şube ve İlçe Müdürleri hastalıkla mücadele planını çizdi.

Toplantıda, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Nüvit Keskinkılıç, hastalık hakkında diğer şube müdürleri ve ziraat odası yönetim kuruluna bilgi verdi. Toplantıda ayrıca, il ve ilçe müdürlüğü personelince ekipler kurularak saha taraması yapılmasına ve gerekirse ilaçla mücadele edilmesine karar verildi.

www.tarimtv.gov.trDiğer yazılara göz attınız mı?

Yorumlarınız bizim için değerli. Lütfen bir yorum yapın.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>