Hakkımızda

TarımBlogyayın hayatına 31.12.2011 itibariyle başlamış durumda. Yeni yıl öncesinde ilk yazımız ile açılışı yapmak istedik. Peki, tarım bloğu içerinde neler yer alıcak?

Tarım bloğu ile en güncel tarımsal haberlere en hızlı şekilde ulaşırken aynı zamanda zirai gelişmeleride çok hızlı bir şekilde takip edebileceksiniz. Site içerisinde Bitkisel üretim, Hayvansal üretim, Destekleme, Tarımsal Ekonomi, Gıda haberleri, en son Kanun Değişiklikleri ve yeni Tarımsal Teknoloji haberlerine ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda site üzerinden zaman, zaman küçük sürpizlerle de karşılaşabilirsiniz.

Dönemsel olarak ilaçlama ve gübreleme dönemlerinde çiftçilere ve üreticilere bilgi ve ürün desteği vermeye hedefleyen Tarım bloğu ile tarımsal ürünlerin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacağız. Özellikle üreticilerin sıkıntıları ve tarım içerisinde yer alan tüm sorunları sitemiz aracılığıyla duyurabilirsiniz. Bize iletişim kısmından ulaşarak her türlü bilgi ve haberi ulaştırabilirsiniz. Bilgi ve birikimlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla…